Navigace
SLEA
SLEA LOGO
Vyhledávání
Středa, 22 Listopad 2017
Volba předsednictva společnosti PDF Tisk Email
Sobota, 23 Červen 2001 07:01

9. června 2001 byla podle stanov SLEA po ukončení dvoletého funkčního období provedena nová volba předsednictva společnosti. Z organizačních důvodů došlo také ke změně sídla a telefonního čísla společnosti.

Členové předsednictva:

Čtvrté volební období (od 12. 11. 2005)

Předsedkyně: PhDr. Jana Božuková
Místopředsedkyně: PhDr. Dana Krausová
Zapisovatel: Mgr. Jakub Hučín
Zástupkyně zapisovatele: Mgr. Martina Vondrová
Pokladník: PhDr. David Svoboda
Zástupce pokladníka: PhDr. Martin Wagenknecht
Zástupce pro styk s veřejností PhDr. Tomáš Rodný
Přísedící: Mgr. Alena Vítová
Smírčí komise: Mgr. Elena Strupková
Revizní komise: Mgr. Tomáš Vašák
Čestný člen: MUDr., PhDr. Alfried Längle
Čestný člen: PhDr. Jana Božuková
Aktualizováno Sobota, 23 Květen 2009 07:04