Navigace
SLEA Jiné odborné akce Představeni SLEA
SLEA LOGO
Vyhledávání
Pondělí, 20 Leden 2020
Představeni SLEA PDF Tisk Email

Občanské sdružení Společnost pro logoterapii a existenciální analýzu (SLEA, o.s.) se od roku 1998 věnuje vzdělávání v psychoterapii. Svou činností navazuje na odkaz zakladatele logoterapie a existenciální analýzy rakouského lékaře, neurologa a psychiatra Viktora Emila Frankla (1905-1997) a jeho přímého žáka lékaře a psychiatra DDr. Alfieda Längleho (1951). Längle rozpracoval pojetí existenciální analýzy pro praktické použití v práci s pacienty, a dal tak vzniknout existenciální analýze jako svébytné psychoterapeutické metodě.

Cílem občanského sdružení je vzdělávání v existenciální analýze a logoterapii. Své cíle SLEA naplňuje především pořádáním akreditovaných psychoterapeutických výcviků v existenciální analýze pro oblast zdravotnictví, organizováním odborných konferencí a podporou publikační činnosti. Plné znění stanov Společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu najdete zde, přihlásit do společnosti se můžete zde.

Od listopadu 2010 probíhají přijímací pohovory do IX. běhu psychoterapeutického výcviku v existenciální analýze a logoterapii. Přihlásit se můžete zde!.