Navigace
SLEA Konference
SLEA LOGO
Vyhledávání
Pondělí, 20 Leden 2020
Konference SLEA PDF Tisk Email
Sobota, 02 Květen 2009 09:03
O psychoterapeutické konferenci:

Vážení kolegové,

Společnost pro logoterapii a existenciální analýzu (SLEA) se rozhodla vytvořit diskusní forum pro širokou odbornou veřejnost zabývající se psychoterapií.

Cílem je:
1. umožnit sdíleni informací, zkušeností a myšlenek o psychoterapii obecně.
2. přiblížení logoterapie a existenciální analýzy včetně případné diskuse a srovnání s myšlenkami a přístupy jiných psychoterapeutických škol.
3. informovaní o akcích pořádaných SLEA.

Věříme, že konference přispěje k rozvoji psychoterapie ke spokojenosti psychoterapeutu a následně i klientů. Konference není moderována a každý přispívatel sám zodpovídá za příspěvky, které do konference zasílá. Předmětem teto konference není reklama.

Co je internetová konference?

Je to možnost jak rychle a snadno komunikovat se skupinou lidi, kteří mají stejné zájmy. Je to forma otevřené komunikace, kdy můžete být v roli aktivního účastníka diskuse anebo pasivního pozorovatele, který sleduje podněty od nejrůznějších lidí. Principem konference je jedna e-mailova adresa na kterou všichni účastníci posílají své příspěvky. Server Pandora zařizuje automatické rozesílání všech příspěvků, které přišly na tuto adresu, všem přihlášeným účastníkům konference. Navíc je na serveru Pandora archiv všech příspěvků, ve kterém lze případně dohledat některé zajímavé příspěvky. Pro uživatele to znamená, že mu budou pravidelně docházet všechny příspěvky zaslané na adresu konference ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) a že muže jednoduše přispívat i sám a sdělovat tak své myšlenky všem členům konference.

Pravidla konference Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :

1) Autor příspěvku je sám zodpovědný za svůj příspěvek. Konference není moderována.
2) Do konference se zasílají pouze podepsané příspěvky.
3) Otevřenosti komunikace pomáhá vzájemná znalost účastníků konference. Proto žádáme přispívatele, aby se ve svém prvním příspěvku do konference stručně představili (stačí jméno, psychoterapeutické zaměření, případně pracoviště).
4) Žádáme přispívatele, aby psali bez diakritiky.
5) Do konference nepatří (pokud k tomu není velmi vážný důvod) soubory větší než 300 KB. Větší soubory se posílají pouze soukromě. V konferenci je možné nabídnout jejich anotaci a možnost zaslání.
6) Předmětem konference není reklama
7) Upozorňujeme, že konference je otevřená, takže čtenářem příspěvku může být kdokoliv, kdo si na www.pandora.cz najdete archiv této konference, který je volně přístupný!

Na věcnou a zajímavou diskusi se na konferenci SLEA za Společnost pro logoterapii a existenciální analýzu teší
David Svoboda a Martin Wagenknecht

P.S. Případné dotazy o fungování konference zasílejte na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno Sobota, 02 Květen 2009 09:13