Navigace
SLEA Odkazy Ostatní psychologicky zaměřené odkazy
SLEA LOGO
Vyhledávání
Pátek, 15 Únor 2019
Odkazy
Display # 
Číslo Web Link Hits
1   Link   Českomoravská psychologická společnost
Dobrovolné sdružení psychologů České republiky
648
2   Link   Psychologie dnes
Internetové stránky stejnoimeného psychologického časopisu
612
3   Link   Česká psychoterapeutická společnost
Česká psychoterapeutická společnost České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně je dobrovolné družení lékařů, psychologů a jiných pracovníků ve zdravotnictví.
661
4   Link   Testcentrum Praha
nakladatelství psychodiagnostických metod a odborné literatury.
638
5   Link   Psychologická diagnostika


Posláním těchto internetových stránek je poskytovat psychologům a dalším odborníkům dostupné informace o psychologické diagnostice.

Naším cílem je prezentovat základní teoretické informace, výsledky výzkumů, informace o nových trendech a otevřít i možnost pro odbornou diskusi na tato témata. Zároveň zde chceme prezentovat přehled dostupných psychodiagnostických metod, uveřejňovat informace o jejich praktickém užití a jejich dalším vývoji. Budeme zde informovat o významných akcích, týkajících se psychologické diagnostiky a o dalších souvisejících zajímavých internetových stránkách.
647
6   Link   Společnost fenomenologické filosofie a psychoterapie
Cílem společnosti je sdružovat odborníky, ale i zájemce z řad široké veřejnosti, kteří mají zájem o fenomenologickou filosofii a psychoterapii. Společnost se snaží napomáhat šíření idejí fenomenologické filosofie a na jejím základě orientované psychoterapie. Své cíle naplňuje především organizováním odborných setkání, seminářů a konferencí.
627